Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zimowa Akademia Sportu w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Zimowa Akademia Sportu w Jastrzębiu-Zdroju. W Hali Widowiskowo-Sportowej z uczniami tutejszych szkół będą ćwiczyć olimpijczycy.

Zimowa Akademia Sportu w Jastrzębiu-Zdroju
Zajęcia poprowadzą m.in. Krystyna Guzik i jej mąż Grzegorz fot. FB/Krystyna Guzik-oficjalna strona

Zajęcia startują w piątek (10.11.) o 9:00 i będą trwały 1,5-godziny. Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do Jastrzębia przyjadą: Katarzyna Bachleda-Curuś, dwukrotna – srebrna i brązowa – medalista Igrzysk Olimpijskich w łyżwiarstwie szybkim, Krystyna Guzik, wicemistrzyni świata w biathlonie i czterokrotna uczestniczka Igrzysk Olimpijskich oraz Grzegorz Guzik, brązowy medalista Mistrzostw Europy i trzykrotny olimpijczyk. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas 3-5 szkół podstawowych.

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów klas 3-5 szkół podstawowych. Będą one się odbywać w trzech sesjach. Każda z nich będzie trwać wspomniane 90 minut. W każdej z nich będzie mogło wziąć udział maksymalnie 60 uczniów.

Wiadomo już, że w trakcie „lekcji” będą oni mogli sprawdzić się w dyscyplinach takich jak: biathlon, curling, unihokej, hokej stołowy, czy łyżwiarstwo szybkie.

Ponadto przy okazji zajęć, w Jastrzębiu pojawi się imitacja znicza olimpijskiego, a dodatkowo zostanie zaprezentowana wystawa polskiej odzieży olimpijskiej i replik medali IO.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024