Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmiana terminu prac przy budowie kanalizacji w Gorzycach. Zamknięcie Piaskowej dopiero od czwartku

Facebook Twitter

Prace na Paskowej w Gorzycach dopiero od czwartku (4.03.). To już kolejna zmiana terminu prac przy budowie kanalizacji sanitarnej i wodociągu w tym miejscu. W związku z pracami zapowiadane jest zamknięcie tej drogi.

fot. pixabay.com

Początkowo miało ono nastąpić 15 lutego, następnie 1 marca, a ostatecznie wykonawca zawiadomił, że nową organizację ruchu planuje wprowadzić od 4 marca.

Z uwagi na technologię robót nie ma możliwości utrzymania ruchu kołowego. Droga będzie zamknięta od skrzyżowania z ulicą Rybnicką (droga krajowa nr 78) na odcinku 100 m w kierunku Czyżowic. Na wlocie drogi w Czyżowicach oraz na ulicy Rybnickiej w Gorzycach będzie umieszczone oznakowanie, informujące o braku możliwości przejazdu. Wykonawca poinformował, że zamknięcie będzie trwało około miesiąca.

Zmianie ulegnie również przebieg linii autobusowej numer 36 Wodzisław Śląski – Jastrzębie-Zdrój przez Czyżowice. Autobusy będą kursować objazdem, w związku z czym nie będą obsługiwane przystanki: Gorzyce Piaskowa Urząd Gminy, Gorzyce Piaskowa i Czyżowice Gorzycka.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021