Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: Nożownik z osiedla Pawlikowskiego usłyszał zarzuty

Facebook Twitter

Nożownik z osiedla Pawlikowskiego w Żorach usłyszał zarzuty, po tym jak zaatakował w niedzielę (12.09.) innego mężczyznę.

Fot. pixabay.com

W niedzielę przed 21.00 oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie o niebezpiecznym mężczyźnie, który uzbrojony w nóż biega między blokami. Policjanci obok jednego z lokali spostrzegli niekompletnie ubranego, poranionego mężczyznę, który trzymał w dłoni niebezpieczne narzędzie. Wstępne relacje świadków wskazywały na to, że mężczyzna chwilę wcześniej zaatakował nożem innego, jednak ten uciekł przed przybyciem patrolu.

23-latek po opatrzeniu ran trafił do policyjnej izby zatrzymań. Śledczy dotarli do nagrań z kamery monitoringu, na którym można było dokładnie prześledzić przebieg zdarzenia. Zatrzymany zamachnął się nożem na innego mężczyznę. Chciał dźgnąć go w brzuch, zaatakowany zdołał uniknąć ciosu.

Zatrzymany 23-latek obok zarzutu usiłowania spowodowania uszczerbku na zdrowiu usłyszał też dwa zarzuty naruszenia miru domowego. Dzień wcześniej bowiem dwukrotnie nachodził swoją byłą partnerkę i dwukrotnie wtargnął do jej mieszkania. Pomimo że stanowczo sprzeciwiała się jego wizycie, za drugim razem kopnął z taką siłą w drzwi, że prawie wypadły z futryn.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022