Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zwiedzaj Krainę Górnej Odry i zgarniaj wejściówki na dalsze atrakcje! Trwa akcja idealna dla turystów

Facebook Twitter

Trwa akcja "Promocyjne Lato 2022 w Krainie Górnej Odry", która jest skierowana do turystów planujących wypoczynek wakacyjny w Subregionie Zachodnim. W zamian za zwiedzenie 3 atrakcji (lub skorzystanie z noclegu i atrakcji) turysta będzie mógł wybrać jedną z 6 nagród. 

Fot. Subregion Zachodni

Co jest do wygrania?

 • Degustacja kuchni regionalnej w Restauracji Cysterska w Rudach
  Marka Kraina Górnej Odry to nie tylko turystyka krajoznawcza i aktywna, ale również turystyka kulinarna, dlatego jedną z atrakcji dostępnych w ramach akcji jest degustacja kuchni regionalnej w Restauracji Cysterska w Rudach. Długie spacery w urokliwym otoczeniu oraz zwiedzanie sprawiają, że ludzie odwiedzający kompleks klasztorno-pałacowy pragną odpocząć i coś zjeść coś dobrego. Dlatego z myślą o nich powstała Restauracja Cysterska.
 • Atrakcyjny gadżet- wodoodporna apteczka turystyczna
  Kraina Górnej Odry swoje główne działania wokół turystyki aktywnej, a w szczególności wodnej. To właśnie z myślą o wodnych entuzjastach powstała specjalna seria gadżetów, która idealnie sprawdzi się zarówno na regatach, jak i rodzinnym spływie kajakowym.
 • Spływ kajakowy rzeką Odrą
  Organizatorzy akcji proponują też spływ kajakowy rzeką Odrą. Różnorodny szlak kajakowy nie pozwala nudzić się na rzece.
 • Spływ kajakowy rzeką Rudą
  Rzeka Ruda jest jedną z najciekawszych rzek w województwie śląskim. Przepięknie meandruje przepływając po terenie Parku Krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. Spływ można zorganizować już od Rybnika. Stąd, aż do Rud, prowadzi bardzo przyjemny i łatwy odcinek szlaku kajakowego, w sam raz na rodzinną wodną eskapadę. Podczas spływu można zobaczyć ciekawe miejsca i niezwykłą przyrodę, wyjątkowo piękną właśnie od strony rzeki.
 • Przejazd Zabytkową Kolejką Wąskotorową w Rudach dla max. 4 osób
  Kolej Wąskotorowa w Rudach jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Krainie Górnej Odry. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród turystów, dla których przejażdżka koleją wąskotorową to nie lada atrakcja. Zabytkowa stacja kolejki wąskotorowej w Rudach to doskonała propozycja na weekendowy wyjazd zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.
 • Zwiedzanie Zamku Piastowskiego dla max. 6 osób
  Zamek Piastowski w Raciborzu to najcenniejszy średniowieczny zabytek w Krainie Górnej Odry. Wokół budynku znajduje się piękny park, zabytkowy browar oraz nadodrzańskie bulwary. Raciborski Zamek Piastowski jest jedną z najpiękniejszych atrakcji turystycznych na Śląsku.

Jak wziąć udział w akcji? Są trzy etapy:

 • Pobranie książeczki turysty (w Punkcie Informacji Turystycznej/ wybranej atrakcji/ na stronie internetowej www.krainagornejodry.travel)
 • Zebranie 3 pieczątek (w atrakcjach turystycznych lub w obiekcie noclegowym)
 • Wybór nagrody i rezerwacja na stronie www.krainagornejodry.travel

Wszystkie informacje oraz regulamin akcji znajdują się TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023