Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Życiowe slalomy. Radio 90 rozdaje skipassy Wispass [KONKURS]

Facebook Twitter

Skipassy Wispass do zgarnięcia w Radiu 90! Na dwa tygodnie przed naszymi feriami ruszamy z konkursem, w którym do zdobycia karnety Wispass, na całodzienną jazdę na wybranym stoku w Wiśle, Ustroniu lub Istebnej! Opisz nam swoje życiowe slalomy, a potem bez przeszkód jedź z nami na narty!

Radio 90 rozdaje skipassy Wispass

W Polsce ruszają ferie 2024 a wraz z nimi konkurs w Radiu 90, w którym do zdobycia podwójne skipassy na wybrane stoki w Beskidach. Na dwa tygodnie przed feriami w województwie śląskim, zaczynamy rozdawać skipassy Wispass, czyli karnety na wyciągi narciarskie w Wiśle, Ustroniu i Istebnej.

Radio 90 rozdaje skipassy Wispass

W czasie dwóch tygodni, od 15 do 26 stycznia codziennie do wygrania podwójne skipassy (dla dwóch osób) na całodzienną jazdę na stokach Wispassu w Wiśle, Ustroniu i Istebnej.

Radio 90 rozdaje skipassy Wispass. Co zrobić by wygrać?

Opisz nam swoje życiowe slalomy, gdzie musisz zwolnić, gdzie przyspieszyć, czy kolejny raz życie zmusza Cię do zmiany kierunku jazdy? Życiowe slalomy słuchaczy Radia 90. Wypełnij formularz konkursu a potem czekaj na telefon z Radia 90.

Finały zabawy w Radiu 90 w programie popołudniowym, od poniedziałku do piątku od 13.00 do 18.00.

Dziękujemy za udział w konkursie. Zabawa zakończona

Życiowe slalomy w Radiu 90 _Regulamin_Konkursu

Wispass (dawniej Wiślański Skipass) jest jednym z najstarszych systemów wspólnego karnetu w Polsce, zrzeszającym stacje narciarskie z Wisły, Ustronia i Istebnej. Aktualnie jest to 12 ośrodków, ponad 30 wyciągów i urządzeń (w tym 8 kolei krzesełkowych) i łącznie ok. 30km tras o zróżnicowanym stopniu trudności.

www.wislanskiskipass.pl

Wispass. Wszystkie stoki

Nowa Osada/ fot.zima.nowaosada.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj