Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

14-latek zatrzymany za kradzież puszki WOŚP

Przed Sądem Rodzinnym będzie tłumaczył się za kradzież puszki od wolontariuszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 14-latek wczoraj (11.01.) po godzinie 17.00 w trakcie finału akcji w Cieszynie podbiegł do kwestującej dziewczyny i wyrwał jej z rąk puszkę z pieniędzmi.

Szacowany czas czytania: 00:09

Uciekł w stronę rynku, na ulicy Głębokiej zatrzymali go przechodnie. Został przekazany policji. Odzyskano również skradzioną puszkę. Nastolatka z komendy odebrała matka, teraz czeka go sprawa w sądzie.

REKLAMA