Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

22. Targi Pracy w Rybniku

Facebook Twitter

W czwartek (20.04) w okrąglaku w Rybniku Targi Pracy. Po raz 22. impreza dla osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia odbędzie się w sali Cechu Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, to ulica Wysoka 15 w Rybniku.

Targi Pracy
fot. rybnik.eu/ zdj. archiwalne

22. Targi Pracy w Rybniku

Targi organizuje Urząd Pracy, który stwarza możliwość lokalnym przedsiębiorcom, by bezpośrednio dotarli ze swoimi ofertami pracy do zainteresowanych. Targi Pracy w Rybniku w czwartek (20.04) od 10.00 do 12.00.

Celem Targów jest udzielenie pomocy mieszkańcom miasta Rybnika i powiatu rybnickiego, w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia. Organizowane wydarzenie ma również za zadanie stworzenie możliwości zaprezentowania lokalnych firm wśród potencjalnych pracowników oraz umożliwienie im pozyskania odpowiedniego kandydata do pracy. Podczas przedsięwzięcia zostaną zaprezentowane aktualne oferty pracy przygotowane przez pracodawców oraz pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Rybniku, a także porady z zakresu doradztwa zawodowego w zakresie możliwości szkolenia lub doskonalenia zawodowego

– piszą organizatorzy.

Przedsięwzięcie organizowane jest pod patronatem Prezydenta Miasta Rybnika Piotra Kuczery oraz Starosty Powiatu Rybnickiego Damiana Mrowca.

Targi Pracy

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj