Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

5. Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win

Facebook Twitter

Już po raz piąty Fundacja PGE Energia Ciepła zaprasza seniorów do rywalizacji sportowej. Organizowana od 2015 roku Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Seniorów – You Win, skierowana jest dla osób po 55 roku życia i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Tradycyjnie nie ma dla uczestników górnej granicy wieku, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoich sił w takich dyscyplinach, jak: nordic walking, lekkoatletyka, tenis stołowy, szachy, czy pływanie.

Olimpiada to nie tylko zmagania sportowe, integracja, zaangażowanie osób starszych, ale przede wszystkim dobra zabawa. W zeszłorocznej edycji udział wzięło 220 seniorów z Rybnika, Gliwic, Tarnowskich Gór, Pszczyny, Żor, Wodzisławia Śląskiego i Cieszyna.

Impreza odbędzie się 18 maja w Rybniku, a zgłoszenia przyjmowane są przez liderów drużyn lub bezpośrednio u organizatora do 8 maja.

Więcej informacji, regulamin, kartę zgłoszenia oraz relacje z poprzednich edycji Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej Seniorów – You Win można znaleźć  TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2020