Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Będą problemy z wodą. Kilka miejsc w Rybniku i okolicy

Facebook Twitter

Uwaga, kłopoty z wodą. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rybniku informuje o pracach na magistrali wodociągowej, które mogą powodować obniżenie ciśnienia wody w kranach oraz pogorszenie parametrów jakościowych wody.

wodą

Awarie i prace na sieci – będą problemy z wodą

Dotyczy to dzielnicy Niewiadom, Niedobczyc- rejonu ulic: Pod Lasem, Witosa, Gruntowa, Zebrzydowic- rejonu ulic Głucha, Graniczna, Malinowa oraz Jejkowic i Gaszowic. Prace przy awarii prowadzone będą od dzisiejszego (4.07) wieczora, od godziny 23.00 do czwartku (6.07) rana.

W podanym terminie dostawca wody, tj. Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. w Katowicach , będzie usuwało awarię na własnej magistralnej sieci wodociągowej.

Za powyższe utrudnienia spowodowane przez GPW S.A. wodociągi przepraszają, potrzebę dowozu wody prosimy zgłaszać do Dyspozytora PWiK – tel. 32 422 36 81, email: [email protected] . Ponadto informujemy, że zastępczy punkt poboru wody znajduje się na ul. Pod Lasem 62 w Rybniku.

Czytamy na stronie  PWiK w Rybniku.

5 lipca w godzinach 7:30 – 11:00 nastąpi brak wody z powodu prac na sieci wodociągowej w Jejkowicach – rejon ulic Za Koleją, Chwałęcicka, Sosnowa, Leśna (od nr 16 do nr 42)

W tym samym dniu problemy z bieżącą wodą będą w Rybniku na ul.Żeromskiego 57A do 62A, tutaj prace będa prowadzone w godzinach 17:00-21:00.

PWiK Rybnik, informuje, że w związku z wymianą sieci wodociągowej, mogą występować utrudnienia w dojeździe do posesji, a także może wystąpić obniżone ciśnienie do braku wody włącznie:

1.Rybnik ul. Wodzisławska (od Ronda Wodzisławskiego – do Ronda Północno / Irlandzkiego)

2. Rybnik ul. Gliwicka

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj