Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka w Raciborzu ogłasza: Inflacja się nas nie ima!

Facebook Twitter

W trudnych czasach podwyżek i rachunków grozy, biblioteka w Raciborzu przypomina, że wypożyczenie książki, filmu, muzyki, audiobooków, a nawet Legimi jest zupełnie za darmo!

Inflacja to zmora oszczędzających. Wzrost cen towarów i usług przekładający się na spadek siły nabywczej naszych pieniędzy zmusza do szukania sposobów na to, jak zabezpieczyć oszczędności. W obecnych czasach to zadanie niełatwe, ale możliwe do wykonania. Z pomocą przychodzi biblioteka

– piszą bibliotekarze z Raciborza.

Biblioteka- pomoże ochronić Ci oszczędności!

Biblioteka to świątynia wiedzy, skarbnica literatury i miejsce, do którego przychodzimy po duchową strawę, intelektualną przyjemność i informacje. Jest to miejsce dostępne dla każdego niezależnie od wieku, wykształcenia czy zasobności portfela.

Biblioteka jest miejscem, gdzie także najmłodsi czytelnicy znajdą atrakcje nie gorsze niż na najlepszym placu zabaw, pobudzające aktywność zarówno umysłową, jak fizyczną, z wykorzystaniem tradycyjnej książki, ale też nowoczesnych technologii, miejscem, gdzie zabawę da się połączyć z nauką czy z rozszerzaniem zakresu kompetencji.

Biblioteka oferuje obecnie wiele programów nie gorszych niż Domy Kultury!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2024