Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Bransoletki i naszyjniki z pereł. Kolejna licytacja śląskiej KAS

Facebook Twitter

Złote, srebrne i platynowe kosztowności wystawiła na licytację śląska Krajowa Administracja Skarbowa. Biżuteria- 35 sztuk- będzie licytowana w środę (19.05.), w siedzibie II Urzędu Skarbowego w Katowicach. Cena wywoławcza w pierwszym terminie licytacji to 3/4 wartości szacunkowej.  I np. 113 złotych ustalono jako najniższą cenę wywołania dla srebrnego krzyża z syntetycznymi rubinami.

mat.prasowe/ KAS

W środę (19.05.) o godz. 10.00 w siedzibie II Urzędu Skarbowego w Katowicach odbędzie się licytacja kosztowności należących do majątku Pana Henryka Musialskiego. Wykaz licytowanych przedmiotów wykonanych ze złota i srebra jest dostępny na stronie Drugiego Urzędu Skarbowego w Katowicach w obwieszczeniu o licytacji. Lista zawiera 35 wyrobów jubilerskich, wśród nich są bransoletki, naszyjniki, zawieszki, kolczyki, pierścionki oraz zegarki. Wyroby jubilerskie zawierają kamienie naturalne oraz syntetyczne. Cena wywołania w pierwszym terminie licytacji to 3/4 wartości szacunkowej nie mniej niż wartość kruszcu. Całkowita wartość licytowanych przedmiotów przekracza 36 tys. złotych.

Cena wywołania najdroższego naszyjnika o wadze blisko 14 g to 1838 zł, najniższą cenę wywołania ustalono dla srebrnego krzyża z syntetycznymi rubinami oraz używanego zegarka firmy Agatha Paris – każdy z tych przedmiotów licytowany od kwoty 113 zł.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj