Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Cyrk na wodzie. Pokazy w Żorach w najbliższych dniach

Facebook Twitter

20 ton wody w basenach, 10 ton w powietrzu, 150 fontann i 30 artystów! Cyrk na wodzie zawita do Żor, we wtorek (26.09) i w środę (27.09) do zobaczenia w Parku Cegielnia, przy ulicy Folwareckiej.

Cyrk na wodzie
fot. FB Imperial Show 2023 Cyrk na wodzie

Cyrk na wodzie. Gdzie i kiedy?

Cyrk na wodzie zawita do Żor. Nowy niezapomniany, wodny program „Burlesque” we wtorek (26.09) i w środę (27.09) do zobaczenia w Parku Cegielnia, przy ulicy Folwareckiej.

To wydarzenie, które robi wrażenie na publiczności, bo to wodospady, kaskady wodne, profesjonalni artyści cyrkowi, laureaci i laureaci festiwali sztuki cyrkowej, niezapomniany pokaz świetlny. Akrobaci, gimnastycy, pokaz iluzji, linoskoczkowie, żonglerzy, pokaz baletu, tony wody, lekkie muzyczne fontanny i najbardziej ekscentryczni oraz zabawni klauni ze swoim jedynym mamutem na świecie.

– zapraszają organizatorzy. Spektakle rozpoczynają się o 17.30. Dzieci do 3 lat za darmo.

Cyrk na wodzie

Cyrk Imperial Show co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W zeszłym roku Imperial Show po raz pierwszy zaprezentował nowy cyrk na polskiej arenie, jest to cyrk na wodzie. Niezwykłe było dla widza zobaczenie na arenie basenu z dużymi fontannami. To wodospady, kaskady wodne, profesjonalni artyści cyrkowi, laureaci i laureaci festiwali sztuki cyrkowej, niezapomniany pokaz świetlny. W tym roku cyrk Imperial Show zaprezentuje swojej publiczności nowy niezapomniany Water Show „Burleska” Będzie jeszcze więcej pozytywnych emocji i morze wrażeń. Nasza publiczność będzie mogła podziwiać profesjonalizm naszych artystów. Będziemy mogli przenieść Cię do magicznego świata cyrku, w którym poczujesz się jak część naszego spektaklu. Profesjonalni artyści, akrobaci, gimnastycy, pokaz iluzji, linoskoczkowie, żonglerzy, pokaz baletu, tony wody, lekkie muzyczne fontanny i najbardziej ekscentryczni i zabawni klauni ze swoim jedynym mamutem na świecie.

Cyrk na wodzie

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2024