Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

DKP w Cieszynie: tradycje okresu świąteczno-noworocznego w kulturze chińskiej

Facebook Twitter

Cieszyński Dom Narodowy otwiera swoje drzwi dla Dyskusyjnego Klubu Propozycji, organizowanego przez Macierz Ziemi Cieszyńskiej Koło nr 2 Mały Jaworowy oraz Cieszyński Ośrodek Kultury. Spotkanie, które odbędzie się 20 grudnia 2023 roku o godzinie 17:00, zapowiada się jako wyjątkowe, ze względu na świąteczną atmosferę i temat przewodni.

czaskina
Projekcie w ramach czASKina odbywać się będa w Domu Narodowym na cieszyńskim rynku

DKP w Cieszynie zaprasza na kolejne spotkanie

Klub, który spotyka się co miesiąc, tym razem skupi się na tradycjach okresu świąteczno-noworocznego w kulturze chińskiej. Prelekcję na ten temat wygłosi Pan Jan Chmielowski, który z pewnością przekaże uczestnikom wiele ciekawych informacji i anegdot.

Dyskusyjny Klub Propozycji to miejsce, gdzie można nie tylko poszerzyć swoją wiedzę na różne tematy, ale także podzielić się swoimi przemyśleniami i pomysłami. W grudniowym spotkaniu uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się więcej o chińskich zwyczajach świątecznych, które są zdecydowanie odmienne od tych, do których przywykliśmy.

Zapraszamy do Domu Narodowego w Cieszynie, by spędzić ten grudniowy wieczór w towarzystwie innych miłośników kultury i tradycji. To wyjątkowa okazja, by zrozumieć, jak różnorodne mogą być obchody świąt w różnych kulturach.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj