Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Droga Pszczyna-Racibórz w budowie. Póki co inwestycja przebiega bez opóźnień

Facebook Twitter

Droga Pszczyna-Racibórz już w budowie i co ważne - póki co - nie ma mowy o opóźnieniach. W ramach zadania, powstanie ostatni w granicach miasta Rybnika, 4-kilometrowy odcinek trasy.

Droga Pszczyna-Racibórz ma być gotowa pod koniec przyszłego roku

Droga Pszczyna-Racibórz w granicach miasta Rybnika już w budowie. Mowa o ostatnim w granicach miasta Rybnika odcinku o długości 4 kilometrów. Wszystko idzie zgodnie z planem – mówił w Radiu 90 Janusz Koper zastępca prezydenta Rybnika. Od dziś (10.10) w związku z pracami na kilkanaście miesięcy zamknięta jest ulica Grota–Roweckiego w dzielnicy Niewiadom. Na Niedobczyckiej z kolei obowiązuje w rejonie budowy ruch wahadłowy. O te jedną z największych inwestycji drogowych w historii Rybnika porannego gościa pytał Arkadiusz Żabka:

Radio 90: Już widzimy koparki, słyszymy o tym, koparka uszkodziła wodociąg. Ktoś kontroluje te prace?

Janusz Koper: Oczywiście, że kontroluje, aczkolwiek zdarza się tak, że są niektóre sieci nie w tym miejscu, w którym powinny być,  albo nie są na mapach, a czasami jest to wina wykonawcy. Wykonawca wszedł na placu budowy, już go na szczęście dobrze widać, już są robione przekładki. Aby przygotować teren na budowanie przyczółków trzeba zrobić przekładki i czasami trzeba przymknąć drogę.

Radio 90: Czy dziś wszystko idzie zgodnie z planem?

Janusz Koper: Tak, wszystko idzie zgodnie z planem, w związku z powyższym jestem dobrej myśli, że tutaj jakiś przesunięć czasowych nie będzie.

A cała rozmowa z Januszem Koperem zastępcą prezydenta Rybnika jest do zobaczenia poniżej:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024