Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Droższy parking przed rybnickim szpitalem. Można zakupić miesięczny abonament

Facebook Twitter

Od grudnia drożej na parkingu przed rybnickim szpitalem. Za dwie godziny parkowania trzeba zapłacić 15 złotych, godzina to 5 złotych, a parkowanie do 30 minut jest bezpłatne. To nowe ceny za parkowanie na parkingu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku.

Szpital w Rybniku

Parking przed rybnickim szpitalem

Piszą do nas rodziny pacjentów i pytają, skąd taki wzrost? Arkadiusz Żabka pytał Karolinę Wałowską rzeczniczkę lecznicy, czym podyktowana jest podwyżka:

Karolina Wałowska: Wzrost cen na parkingu szpitalnym, to decyzja zarządu, była podjęta przede wszystkim na podstawie kosztów utrzymania parkingu, serwisowania, eksploatacji, czy to kosztów pracowniczych. Tutaj na podstawie analiz, ta propozycja podwyżki opłat za parking została przedłużona do opinii Rady Społecznej, która również wydała pozytywną rekomendację. Myślę, że warto tutaj dodać, że ta opłata za parking jest porównywalna do innych szpitali, o których znacznie wcześniej opłata za postój oscylowała w wysokości 5 złotych za godzinę.

Karolina Wałowska zaleca wykupienie abonamentu miesięcznego dla pacjentów szpitala i osób odwiedzających. To koszt 45 złotych.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024