Dwa medale biegaczy z regionu w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Biegu Alpejskim

Impreza odbyła się w ramach organizowanego w Wiśle-Łabajowie IX Biegu Na Stożek (15.08.).

Drugie miejsce w kategorii juniora starszego (to biegacze do 20. roku życia) zajął zawodnik Victorii Racibórz, Wojciech Klimek. On i jego rywale pokonali trasę liczącą blisko 6 kilometrów długości.

Wśród młodziczek (16 lat i młodsze) brąz zdobyła biegaczka UKS Diament Godów Karolina Tyman. Młodzicy rywalizowali na trasie 2 kilometrów.

W biegu głównym najszybszy okazał się Stanisław Piela z Cięcina, a wśród kobiet wygrała Magdalena Janowska z Katowic.