Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dziennik turystyczny Wander Book także w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Dziennik turystyczny Wander Book także w Wodzisławiu. To świetna propozycja, by wasze wakacyjne wycieczki były jeszcze ciekawsze i by dodać do nich element zabawy. Czym jest Wander Book? 

Dziennik turystyczny Wander Book
Fot. wodzislaw-slaski.pl

Dziennik turystyczny Wander Book

To nic innego jak dziennik turystyczny, który można uzupełniać naklejkami, wspomnieniami lub pieczątkami. To projekt międzynarodowy, a jego uczestnikami są takie kraje jak: Słowacja, Niemcy, Norwegia, Austria, Węgry i Polska. Głównym celem jest zaszczepienie w ludziach pasji do podróżowania, odkrywania nowych miejsc i czerpania radości z różnorodnych doświadczeń.

Wander Book to towarzysz podróży, który dostarcza nie tylko praktycznych informacji, ale także odkrywa tajemnice i historie nieznanych miejsc.

Dziennik składa się z trzech części – głównej, przeznaczonej na wpisy – tu można zanotować swoje refleksje, wspomnieć o ciekawych doświadczeniach z podróży. Druga część to wykaz zwiedzonych miejsc, jest też formularz do przesyłania kuponów.

Każdej z części dedykowana jest inna część naklejki – tzw. Wander Card. Na niej są zdjęcia i opis ciekawostek kulturalnych, sportowych, gastronomicznych. Każda z nich posiada dodatkowo kupon, tłumaczenie na język angielski oraz czarno-białą Wander Stamp, która imituje pieczątkę.

Dziennik turystyczny Wander Book

Fot. wodzislaw-slaski.pl/ Wodzisławska Wander Card

Wodzisławska Wander Card przedstawia Pałac Dietrichsteinów. Otrzymać ją można m.in. w wodzisławskim magistracie oraz w Punkcie Informacji Turystycznej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023