Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

GKS Jastrzębie liderem II ligi na koniec piłkarskiego roku. ROW kończy na 12 miejscu

Facebook Twitter

W minioną sobotę (25.11.) jastrzębianie pokonali u siebie Gryf Wejherowo 3:0 po trzech golach Daniela Szczepana. Po 19 meczach tego sezonu GKS ma 43 punkty i o 5 wyprzedza drugi w tabeli ŁKS Łódź. Mimo to w klubie z Jastrzębia nikt głośno nie chce mówić, że zespół gra o awans.

 Staramy się zwyciężać, a co będzie? Zobaczymy – stwierdził po jednym ze spotkań tego sezonu, obrońca GKS-u, Piotr Pacholski:

GKS wygrał, przegrali natomiast piłkarze ROW-u Rybnik. Wczoraj (26.11.) rybniczanie zmierzyli się na wyjeździe z Olimpią Elbląg ulegli gospodarzom 3:6. To był mecz pełen zwrotów wydarzeń na boisku. Po pierwszej części spotkania Olimpia prowadziła 2:0. Na początku drugiej odsłony gole zaczął strzelać ROW, kolejno zdobywali je Mariusz Muszalik (z karnego), Sebastian Musiolik i Przemysław Brychlik. Piłkarze z Elbląga nie załamali się jednak i znów przejęli inicjatywę na boisku, i to oni zdobyli 4 kolejne bramki i ostatecznie wygrali. Mimo tej porażki z optymizmem patrzą w przyszłość piłkarze ROW-u Sebastian Musiolik i Mariusz Muszalik. Jak posumowali rundę jesienną?

ROW kończy rok na 12 miejscu w tabeli z dorobkiem 22 punktów. Runda wiosenna drugiej ligi rozpocznie się w pierwszy weekend marca.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj