Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Hałda w Rydułtowach i ogromne emocje wśród mieszkańców. Zalewacie nas informacjami [WIDEO]

Facebook Twitter

Hałda w Rydułtowach - ten temat poruszany w czwartek szeroko na antenie Radia 90 i w naszym serwisie internetowym wywołał ogromne emocje. Dzwonicie, piszecie. Zebraliśmy przesłane przez was filmy w całość - zobaczcie, jak wygląda życie w cieniu hałdy.

Hałda w Rydułtowach
fot. Słuchacz Radia 90

Hałda w Rydułtowach – jak żyć w cieniu potwora?

Hałda w Rydułtowach jest obecnie rozbierana i z tego powodu nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować – alarmowali nas mieszkańcy okolicznych domów, osiedli. O problemie mówimy w Radiu 90 od kilku lat, kiedy to rozpoczęła się rozbiórka. Teraz temat powraca, bo praktycznie codziennie z hałdy wydobywa się gryzący pył. – Nie da się otworzyć okien, nie da się wyjść na spacer, nie da się żyć – usłyszeliśmy od mieszkańców.

Mieszkańcy mają dość pyłów i wyziewów

Sprawa życia w cieniu rekultywowanej hałdy budzi ogromne emocje. Dziś, po serii naszych materiałów, w których podjęliśmy temat, w naszej redakcji rozdzwoniły się telefony. Piszecie, przesyłacie do nas filmy i komentujecie w mediach społecznościowych. Zobaczcie na filmach przesłanych przez mieszkańców, jak wygląda ich codzienność.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj