Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Informacja Turystyczna w Brennej w innej siedzibie. Gdzie pytać?

Facebook Twitter

 Od środy (29.03.) Informacja Turystyczna w Brennej mieści się w amfiteatrze. W budynku przy ul. Malinowej 2B można pytać o atrakcje w gminie i regionie. Sprawdź w jakich godzinach jest czynna!

Informacja Turystyczna w Brennej
fot.facebook.com/brenna.gmina

W budynku przy ul. Malinowej 2B., każdy turysta otrzyma informacje na temat atrakcji w gminie i okolicach, wydarzeń odbywających się w regionie oraz bazy noclegowej i gastronomicznej. Są dostępne mapy i przewodniki, a także regionalne pamiątki i wyroby. Informacja Turystyczna w Brennej przygotowuje liczne gry terenowe i zabawy. Punkt prowadzi rezerwacje do jednego z nielicznych w Polsce Obserwatorium Nietoperzy.

Dla miłośników górskich wypraw organizowane są piesze wycieczki z przewodnikiem po najpiękniejszych zakątkach gminy. Zimą w tym miejscu można zapisać się na wędrówki na nartach skiturowych, biegowych czy rakietach śnieżnych.

Informacja Turystycznej w Brennej w innej siedzibie

Informacja Turystyczna w Brennej zdobyła trzykrotnie pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce w kategorii 2-gwiazdkowej ( 2014r. i 2017r., 2022r.) Współpracuje z lokalnymi gestorami branży turystycznej, miejscowościami wchodzącymi w skład Beskidzkiej 5, markami turystycznymi: Śląsk Cieszyński i Beskidy oraz Śląską Organizacją Turystyczną.

Informacja Turystyczna w Brennej

Informacja Turystyczna w Brennej. Godziny pracy:

  • Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16.00
  • Sobota: 9.00 – 13.00
  • Niedziela: 9:00 – 13:00

Czytaj także:

Zobacz:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2024