Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Integracja i odkrywanie supermocy. Radlin proponuje miejską grę z fabułą osadzoną w historii

Facebook Twitter

Dawno, dawno temu w Radlinie działy się rzeczy, które do dzisiaj owiane są wielką tajemnicą. Enigmatyczna Emma, drogocenny przedmiot i wszędobylskie stwory… Beboki nieźle namieszały, więc trzeba to wszystko odkręcić. To zaproszenie do uczestnictwa w niecodziennym, plenerowym wydarzeniu.

fot.mat.prasowe UM Radlin

Zabawa przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców Radlina, Powiatu Wodzisławskiego i okolic. Trzeba stworzyć siedmioosobową grupę i zgłoś udział w grze. Osoby pojedyncze też mogą wziąć udział w zabawie. Aktywacja w kolejną sobotę (10.09.) na Placu Radlińskich Olimpijczyków.

W programie imprezy wiele atrakcji: gry, zabawy, animacje, dmuchaniec dla dzieci, występ Ślonskiej Bajarki oraz koncerty zespołów Ema Band, Chwila Nieuwagi, Grupa Przyjaciół i Nie Tylko.

Stwórz swoją siedmioosobową grupę i zgłoś udział w grze. Jesteś sam? Nic nie szkodzi – również możesz wziąć udział w zabawie.

Aktywacja: 10 września 2022 roku, Radlin, Plac Radlińskich Olimpijczyków. Start: godz. 15.00.

Zapisy POD TYM LINKIEM 

Szczegółowe informacje pod numerem 790 326 378

Wspólna podróż z pewnością dostarczy wielu intrygujących przygód! Ty także posiadasz supermoce – wyrusz w trasę i odkryj…

Projekt „Gra miejska – integracja i odkrywanie radlińskich supermocy” przygotowuje Fundacja Eduarte, Belfry Bazgrolą oraz Radlinioki w biegu.

Projekt sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2024