Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Inwestycje w Raciborzu ze wsparciem „Polskiego Ładu”

Kolejne pieniądze dla Raciborza z "Polskiego Ładu". Miasto zapowiada budowę parkingu wielopoziomowego, rekreacyjnego ogrodu Rekreacji i Centrum Aktywności Społecznej w Brzeziu.

Szacowany czas czytania: 00:38

Koncepcja parku vis a vis kościoła pw. Matki Boże zakłada powstanie dużego, zielonego terenu, na którym znalazłyby się łąki kwietne, ogród deszczowy, plac zabaw, czy górka saneczkowa. Będą nowe nasadzenia drzew i krzewów. Na ten projekt miasto dostało 8 mln złotych.

Polski Ład wsparł inwestycje w Raciborzu

Kolejne 15 mln zł pozwoli zniwelować problemy związane z parkowaniem w centrum, przy ulicy Kowalskiej ma powstać parking wielopoziomowy na 240 miejsc. Trzeci dofinansowany projekt dotyczy powstania w dzielnicy Brzezie bazy sportowo-rekreacyjnej.

Czytaj także:

REKLAMA