Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jak rozwijać swój biznes? Pomogą w tym eksperci

Facebook Twitter

Trwają Rybnickie Dni Pracodawców (do 25.10.), to już czwarta edycja wydarzenia. To wiele interesujących działań, skierowanych do pracodawców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zaplanowano (23.10.) m.in. szkolenie z zasad funkcjonowania Pracowniczych Planów Kapitałowych.

fot.rawpixel/ pixabay.com

Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców oraz osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowe i finansowe w przedsiębiorstwach. Szkolenie prowadzone będzie przez pracowników Polskiego Funduszu Rozwoju, udział jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Spotkanie odbędzie się 23 października br. w sali 264 budynku Urzędu Miasta (ul. Bolesława Chrobrego 2) w godz. 9:30-14:00.

Szkolenie prowadzone będzie przez pracowników Polskiego Funduszu Rozwoju, udział jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej Link TUTAJ

Rybnickie Dni Pracodawców organizowane są przez Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku wspólnie z partnerami: Urzędem Miasta Rybnika, Izbą Przemysłowo-Handlową Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Rybnickim Inkubatorem Przedsiębiorczości, Cechem Rzemiosł oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach.

Rybnickie Dni Pracodawców to wiele interesujących działań, skierowanych do pracodawców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2022