Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jaki będzie raciborski rynek? Dyskusja w muzeum

Facebook Twitter

Dyskusja nad zagospodarowaniem raciborskiego rynku odbędzie się w czwartek (15.06). W muzeum będzie okazja do zadania pytań autorom projektu zmian na głównym placu miasta.

raciborski rynek

Jutro (15.06) o godzinie 17:00 w Muzeum Raciborskim przy ulicy Gimnazjalnej 1 odbędzie się spotkanie, podczas którego każdy mieszkaniec będzie miał okazję wziąć udział w otwartej dyskusji na temat zwycięskiego projektu przebudowy rynku.

Podczas wydarzenia omówiona zostanie zwycięska praca. Spotkanie będzie też okazją do rozmowy z ekspertami ze Stowarzyszenia Architektów Polskich, Urzędu Miasta Racibórz oraz autorami koncepcji. Urzędnicy chcą poznać opinie i odpowiedzieć na pytania mieszkańców dotyczące przyszłości rynku.

Przypominamy, że do konkursu dotyczącego opracowania koncepcji urbanistyczno-architektonicznej zagospodarowania obrębu starego miasta w Raciborzu dopuszczonych zostało aż 55 uczestników. Zwyciężył projekt opracowany przez zespół autorski, w którego skład weszli: Bartłomiej Święs, Anna Otlik i Dagmara Żelazny.

Więcej o tym temacie pisaliśmy w materiale: Raciborski rynek – Taki ma być. Znamy wybrane koncepcje [FOTO]

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2024