Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jarmark świąteczny w Ostrawie [KONKURS w RADIU 90]

Facebook Twitter

Nie mają 12 potraw na stole wigilijnym, ale w mieszkaniach Czechów stoją choinki, a pod nimi są prezenty. Przynosi je Ježíšek. W każdym czeskim mieście odbywają się świąteczne jarmarki. Posłuchajcie w Radiu 90 o czeskich świętach i jeszcze zanim rozbłyśnie pierwsza gwiazdka, odwiedźcie jarmark świąteczny w Ostrawie.

Jarmark świąteczny w Ostrawie

Vanoční cukroví, a może svařák czy hořká čokoláda i Šlehačka? Drobne ciasteczka, grzaniec i gorąca czekolada z bitą śmietaną tego nie zabraknie na jarmarku świątecznym w Ostrawie. Polecamy Wam to miejsce.

Jarmark świąteczny w Ostrawie rusza 25 listopada i potrwa do 1 stycznia 2024

A my ruszamy w Radiu 90 z zabawą, w której do wygrania prezenty z jarmarku (torba, cukierki, syrop, herbata, czekolada oraz pamiątka z zamku), a także podwójne zaproszenia na wieżę widokową oraz Zamek Śląskoostrawski.

Co zrobić, by zdobyć nagrody?

Opisz nam jak przygotowujesz się do świąt, co robisz, by poczuć ich klimat? Może być po polsku, a może być po czesku:). Opisz, wyślij i czekaj na telefon z Radio 90. A potem wybierz się na jarmark świąteczny do Ostrawy.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ. KONKURS ZAKOŃCZONY

Konkurs w Radiu 90 trwa od poniedziałku (20.11) do piątku (24.11). Finał codziennie w programie popołudniowym.

Jarmark świąteczny w Ostrawie. Konkurs w Radiu 90

 

Konkurs – Jedziemy na Święta w Ostravie- Regulamin

Jarmark świąteczny w Ostrawie rusza 25 listopada i potrwa do 1 stycznia 2024

Ostrawski Jarmark Świąteczny to niepowtarzalna okazja by zobaczyć inne, magiczne i cudownie pachnące wydarzenie na płycie głównego rynku, czyli na Placu Masaryka.

Ostrawskie Święta bez wątpienia są jednym z najważniejszych wydarzeń w mieście, dzięki któremu cała przestrzeń Placu Masaryka ożywa i oczarowuje swoim niepowtarzalnym świątecznym klimatem. Program na rynku oferuje wiele ciekawych występów muzycznych znanych czeskich gwiazd, ale również dziecięcych zespołów szkolnych. Nierozłączną częścią są stoiska oferujące grzańce, czyli vánoční punč, grzane wina, czekolady na gorąco i przekąski słone i słodkie oraz ciepłe skarpetki, bombki, zestawy prezentowe, formy do ciastek i wiele więcej. Oczywiście nie zabraknie również wielkiego diabelskiego młyna, z którego będzie można podziwiać całą świąteczną panoramę Ostrawy.

mat.prasowe

Jarmark świąteczny w Ostrawie. Lodowisko

Na czas jarmarku świątecznego plac Edvarda Beneša zamieni się w wielkie lodowisko z dodatkowymi lodowymi drużkami pomiędzy drzewami. Na miejscu będzie można wypożyczyć łyżwy oraz napić się przepysznej czekolady na gorąco.

mat.prasowe

Jak dojechać?

W Ostrawie czekać będą świąteczne koncerty, wystawy, kolędowanie, warsztaty, wycieczki i wiele więcej. A żeby jeszcze lepiej poczuć magię świąt skorzystaj ze specjalnej wycieczki świątecznej dedykowanej dla biur podróży oraz grup powyżej 10 osób.

Więcej informacji na stronie internetowej www.ostravainfo.cz/pl/jarmark-2023/

Wspólnie spędźmy ten wyjątkowy czas – w Ostrawie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj