Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie: 22-latek znęcał się nad znajomą

Facebook Twitter

Dozór nie pomógł, jastrzębianina trzeba było aresztować. Policjanci zatrzymali 22-latka, który znęcał się nad znajomą. Od kilku dni objęty był policyjnym dozorem i miał zakaz […]

Dozór nie pomógł, jastrzębianina trzeba było aresztować. Policjanci zatrzymali 22-latka, który znęcał się nad znajomą. Od kilku dni objęty był policyjnym dozorem i miał zakaz kontaktowania się oraz zbliżania do pokrzywdzonej. Ponieważ złamał zakaz, trafił do aresztu.

22-letni jastrzębianin od minionego piątku (14.05.) objęty był policyjnym dozorem. Miał zakaz kontaktowania się, a także zbliżania do swojej znajomej. Takie środki zapobiegawcze zostały zastosowane wobec niego w związku z ciągłym nękaniem znajomej, grożeniem jej, nachodzeniem w mieszkaniu, a także obserwowaniem.

Mężczyzna trzy dni później złamał zakaz i zaatakował kobietę. Policjanci zatrzymali napastnika. Jastrzębianin włamał się także do jej mieszkania, z którego zabrał m. in. plecak, zegarki i zniszczył jej tablet. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Za nękanie, kradzież z włamaniem oraz zniszczenie mienia grozi mu kilka lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj