Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wnuczek znęcał się nad babcią. Grozi mu teraz 5 lat odsiadki

Facebook Twitter

Znęcał się nad babcią fizycznie i psychicznie. Gehenna kobiety trwała od kilku miesięcy, 21-letni jastrzębianin został objęty policyjnym dozorem.

Wnuczek znęcał się nad babcią
Fot. jastrzebie-zdroj.policja.gov.pl

O zdarzeniu jastrzębska Policja została poinformowana na początku tygodnia. Z otrzymanego zgłoszenia wynikało, że wnuk wszczął awanturę ze swoją babcią. Policjanci ustalili, że 21-letni mężczyzna od września ubiegłego roku znęca się psychicznie i fizycznie nad kobietą. Jastrzębianin uderzył kobietę, groził pozbawieniem życia, był wobec niej agresywny oraz stosował przemoc słowną. 21-latek został odizolowany od swojej babci i trafił do policyjnej celi. Po nocy spędzonej w Komendzie Powiatowej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się nad seniorką.

Zebrany materiał i wykonane czynności, pozwoliły policjantom przedstawić mu zarzut znęcania. Prokurator objął jastrzębianina policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się i kontaktowania z babcią, nakazał także natychmiastowe opuszczenie mieszkania. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024