Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój: Pijani rodzice zajmowali się dziećmi

Facebook Twitter

Pijani rodzice zajmowali się dziećmi, sprawa wyszła na jaw, bo ojciec wezwał pogotowie do płaczącej córeczki. Jastrzębscy stróże prawa interweniowali wobec rodziców, którzy znajdując się pod wpływem alkoholu, zajmowali się 2-letnim i 3-letnim dzieckiem. 33-letni mężczyzna miał w organizmie trzy promile alkoholu, a 37-letnia kobieta dwa promile.

Wczoraj (4.11.) około godz. 23:30 ojciec dzieci wybrał numer alarmowy, prosząc o pomoc.

Z jego relacji wynikało, że 3-letnia córka obudziła się z przeraźliwym płaczem i wraz z żoną nie mogą jej uspokoić. Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres od rodziców wyczuli alkohol. Po badaniu alkomatem okazało się, że ojciec miał w organizmie trzy promile, a matka dwa.

Zespół Pogotowia Ratunkowego, który także przyjechał na miejsce zbadał dziewczynkę. Lekarz nie stwierdził żadnego zagrożenia dla jej życia lub zdrowia. Dzieci trafiły pod opiekę cioci. Dokumentacja w tej sprawie trafi niebawem do sądu, a policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności sprawy. Jeżeli okaże się, że rodzice narazili dzieci na niebezpieczeństwo, grozić im może nawet 5 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj