Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębie-Zdrój przypomina o nowych zasadach przyjmowania odpadów komunalnych

Facebook Twitter

Bez karty nie oddasz odpadów. Jastrzębie-Zdrój przypomina o nowych zasadach przyjmowania odpadów komunalnych w punktach selektywnej zbiórki na terenie miasta.

fot.jastrzebie.pl

Odpady komunalne, pochodzące z nieruchomości zamieszkałej, odbierają punkty przy ul. Dworcowej 17d oraz przy ul. Norwida 34. Warunkiem korzystania z ich usług jest posiadanie karty PSZOK. Mieszkańcy bloków odbierają ją od właściciela lub zarządcy nieruchomości, właściciele budynków jednorodzinnych w magistracie. Transport odpadów do punktów odbywa się we własnym zakresie.

Właściciele/zarządcy budynków wielolokalowych do 6 lokali mieszkalnych włącznie odbierają kartę PSZOK w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Transport odpadów do punktu odbywa się we własnym zakresie. W punkcie, w celu oddania odpadów, należy okazać kartę PSZOK. Każdy oddający odpady otrzyma paragon informujący o wadze i rodzajach odpadów przyjętych przez punkt.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad wydawania i korzystania z kart PSZOK zostały określone w regulaminie (zakładka „Karty PSZOK”). Wniosek o wydanie karty PSZOK można składać w Urzędzie Miasta Jastrzębie-Zdrój.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj