Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jastrzębski Węgiel już w Montpellier. Dziś drugi mecz Ligi Mistrzów

Facebook Twitter

To będzie 2. kolejka Ligi Mistrzów. Wczoraj (15.11) Jastrzębski Węgiel dotarł na południe Francji, gdzie dziś (16.11) o godzinie 18.00 zmierzy się z klubem z Montpellier. Ta drużyna z obecnie plasuje się na szóstym miejscu w ligowej stawce.

Jastrzębski Węgiel w meczu z Vojvodiną Nowy Sad

To będzie wyjątkowe spotkanie dla francuskich zawodników Jastrzębskiego Węgla.

Benjamin Toniutti: Z całą pewnością cieszę się z tego, że jestem w ojczyźnie, ale traktuje ten mecz jako normalny pojedynek. Ważne jest, by skupić się na tym, co musimy zrobić na boisku razem, by spróbować sięgnąć po zwycięstwo.

Trevor Clevenot: Nasz rywal to niezła drużyna. Grają dobrze w systemie blok-obrona, coś jak nasza kadra narodowa. Dlatego musimy być uważni i prezentować dobrą siatkówkę, jeśli chcemy wywieść stąd zwycięstwo.

Stephen Boyer: Moja rodzina będzie tutaj, a także znajomi. Tak gorącej atmosfery jak w Jastrzębiu, nie będzie tutaj na pewno. Ale ze względu na to, że jest to środek tygodnia i ludzie pracują do późna, nie spodziewam się tłumów na trybunach. Zobaczymy, jak będzie. Ale nawet jeśli miałoby być pusto w hali, my chcemy walczyć o wygraną.

W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów mistrzowie Francji ulegli na wyjeździe wicemistrzowi Niemiec VfB Friedrichshafen 2:3. Jastrzębski Węgiel pokonał na inaugurację przed własną publicznością serbską Vojvodinę Nowy Sad 3:0.

Jastrzębski Węgiel w drodze do Francji/ jastrzebskiwegiel.pl

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj