Jastrzębski Węgiel w półfinale Pucharu Polski!

Jastrzębski Węgiel w półfinale Pucharu Polski! We wtorek (09.01.) jastrzębianie pokonali we własnej hali Skrę Bełchatów 3:0. Mecz był zacięty i stał na wysokim poziomie. Przy ogłuszającym doppingu kibiców, po raz czwarty w tym sezonie siatkarze z Jastrzębia pokonali zespół Skry.

Koleje sety wygrywali do 23, 30 i 18. Ze zwycięstwa cieszył się libero jastrzębian, Damian Wojtaszek:

Decydująca o losach meczu była nasza wygrana w drugim secie – mówił kapitan jastrzębian, Michał Łasko:

Jastrzębianie sa niepokonani od 11 spotkań! Skąd tak dobra postawa zespołu? Mówi środkowy Jastrzębskiego Węgla, Patryk Czarnowski:

Finałowy turniej zostanie rozegrany w Częstochowie w ostatni weekend stycznia. W półfinale jastrzębianie zmierzą się z ZAKSą Kędzierzyn-Koźle. Z tym samym zespołem zagrają w najbliższą niedzielę (13.01.) we własnej hali o ligowe punkty.