Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jesteś fanem Tolkiena? Weź udział w tym konkursie, termin mija za kilka dni

Facebook Twitter

Biblioteka w Raciborzu przygotowała konkurs literacki z okazji 130. rocznicy urodzin J.R.R. Tolkiena. „Uniwersum Śródziemia” to propozycja dla młodzieży i dorosłych. A w regionie fanów "Władcy pierścieni" nie brakuje, do końca tygodnia jest czas, aby zgłosić pracę.

fot.pixabay.com

Co mogłoby się wydarzyć, gdyby bohaterowie powieści Tolkiena podjęli inne decyzje? Jakie przygody mogliby przeżyć? Jakie historie mogłyby powstać?

– pytają w bibliotece w Raciborzu, która ogłasza konkurs literacki dla fanów J.R.R. Tolkiena, organizowany z okazji 130. rocznicy urodzin autora.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich i dorośli, do udziału w konkursie zakwalifikowana zostanie praca pisana prozą, nawiązująca do tematu: „Uniwersum Śródziemia”: Co mogłoby się wydarzyć, gdyby bohaterowie powieści Tolkiena podjęli inne decyzje? Jakie przygody mogliby przeżyć? Jakie historie mogłyby powstać?

Ostateczny termin nadsyłania prac mija 23 września 2022 roku. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 14 października 2022 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu, ul. Jana Kasprowicza 12.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Pozytywnie zaBOOKowani” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 marca 2023