Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jesteś fanem Tolkiena? Weź udział w tym konkursie

Facebook Twitter

Biblioteka w Raciborzu ogłasza konkurs konkurs literacki z okazji 130. rocznicy urodzin J.R.R. Tolkiena. „Uniwersum Śródziemia” to propozycja dla młodzieży i dorosłych. A w regionie fanów "Władcy pierścieni" nie brakuje.

fot.pixabay.com

Co mogłoby się wydarzyć, gdyby bohaterowie powieści Tolkiena podjęli inne decyzje? Jakie przygody mogliby przeżyć? Jakie historie mogłyby powstać?

– pytają w bibliotece w Raciborzu, która ogłasza konkurs literacki dla fanów J.R.R. Tolkiena, organizowany z okazji 130. rocznicy urodzin autora.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich i dorośli, do udziału w konkursie zakwalifikowana zostanie praca pisana prozą, nawiązująca do tematu: „Uniwersum Śródziemia”: Co mogłoby się wydarzyć, gdyby bohaterowie powieści Tolkiena podjęli inne decyzje? Jakie przygody mogliby przeżyć? Jakie historie mogłyby powstać?

Ostateczny termin nadsyłania prac mija 23 września 2022 roku. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 14 października 2022 r. w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Raciborzu, ul. Jana Kasprowicza 12.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Pozytywnie zaBOOKowani” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj