Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie podejmuje Zagłębie Sosnowiec. Nowy zawodnik w ekipie gospodarzy

Facebook Twitter

JKH GKS Jastrzębie na Jastorze podejmuje dziś zawsze groźną ekipę Zagłębia Sosnowiec. W drużynie z naszego regionu zaszły drobne zmiany kadrowe.

JKH GKS Jastrzębie

Zagłębie Sosnowiec, to kolejny przeciwnik hokeistów JKH GKS Jastrzębie. Spotkanie obu drużyn już dziś (15.09.) na Jastorze. Co ciekawe będzie to trzeci mecz w ostatnich tygodniach obu drużyn, zespoły zagrały bowiem dwukrotnie w okresie przygotowawczym. Oba spotkania zakończyły się wygraną jastrzębian 4:2 i 4:1 a do sosnowieckiej bramki trafiali Robert Arrak i Emil Bagin. Czy teraz będzie podobnie? Obie drużyny mają w tym sezonie po jednym zwycięstwie i jednej porażce na swoich kontach. Początek dzisiejszego spotkania w Jastrzębiu o godzinie 18.

Dodajmy, że w drużynie JKH GKS-u doszło do zmian. Zespół opuścił Ondrej Kopta, który poprosił władze klubu o rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. W jego miejsce do zespołu dołączył doświadczony słowacki napastnik Rastislav Spirko. To były reprezentant Słowacji, mający na swoim koncie między innymi mistrzostwo Czech oraz ponad dwieście spotkań w rosyjskiej lidze KHL.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj