JKH GKS Jastrzębie pokonał Comarch Cracovię 4:3

Hokeiści JKH GKS-u Jastrzębie wygrali kolejny mecz. W przedostatnim spotkaniu rundy zasadniczej pokonali wczoraj (25.02) na Jastorze Comarch Cracovię 4:3. Mecz wygrali po dogrywce, bo w regulaminowym czasie gry był remis 3:3.

jkh gks

JKH GKS Jastrzębie wygrywa!

Po pierwszej bezbramkowej tercji druga zakończyła się wynikiem 1:1, a gola dla JKH GKS-u zdobył Robert Arrak. Trzecia tercja także była remisowa, bramki dla gospodarzy strzelali Rastislav Špirko i Emil Bagin. O tym, kto wygra, decydowała dogrywka. Nieco ponad minutę po jej rozpoczęciu do bramki „pasów” trafił Tuukka Rajamaki i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

Dodajmy, że JKH GKS rozegra jeszcze jeden mecz przed play-offami, już jutro (27.02) zmierzy się na wyjeździe z Podhalem Nowy Targ. Wiadomo, że jastrzębianie nie poprawią już czwartej lokaty, którą zajmują w tabeli Tauron Hokej Ligi, nie wiadomo natomiast, kto będzie ich ćwierćfinałowym rywalem.