JKH GKS Jastrzębie: za hokeistami dwa ważne mecze

To był weekend pełen hokeja w Jastrzębiu. Dwa ważne mecze za zespołem JKH GKS-u a na ich koncie zwycięstwo i przegrana po rzutach karnych.

JKH GKS Jastrzębie

JKH GKS Jastrzębie przeciwko Re-Plast Unii Oświęcim

Zaczęło się w piątek (13.01) od zaległego spotkania przeciwko Re-Plast Unii Oświęcim. Mecz dostarczył kibicom zgromadzonym w hali lodowiska ogromnych emocji. Zobaczyli aż 13 bramek, ale co ważne, skuteczniejsi tego wieczora byli jastrzębianie. Wygrali spotkanie z wiceliderem Tauron Hokej Ligi 8:5. Szalę zwycięstwa przechylili na swoją korzyść, w końcówce meczu strzelając trzy gole. Najskuteczniejszym zawodnikiem był Słowak Emil Bagin, który zdobył dla zespołu z Jastrzębia trzy bramki.

JKH GKS Jastrzębie przeciwko GKS Tychy

Wczoraj (14.01) na Jastor przyjechał GKS Tychy. To był kolejny zacięty mecz, gospodarze długo prowadzili po golu zdobytym w drugiej tercji przez Arkadiusza Kostka. Tyszanie, grając w przewadze, zdołali jednak wyrównać na 12 sekund przed końcem spotkania. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a w karnych o jedno trafienie lepszy był GKS Tychy. Po weekendowych meczach JKH GKS dopisał do swojego konta 4 punkty i umocnił się na 4. pozycji w tabeli.