Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Justyna, Paulina i Kuba otrzymali wspaniały prezent od Pięknych Aniołów!

Facebook Twitter

W każdym z nas jest Anioł. Najpiękniejszy, zdolny do wielkich czynów. Wielkich, bo sprawiających, że na twarzach innych ludzi i w ich sercach pojawiają się wielka, ogromna radość i szczęście, które trudno wyrazić słowami. Piękne Anioły kolejny raz okazały swoje serca - tym razem trójka rodzeństwa może się cieszyć nowym pokojem! Zobacz koniecznie!

Wyjątkowy prezent na Zajączka! To już siódmy pokój wyremontowany przez Stowarzyszenie Piękne Anioły w gminie Godów. W czwartek (2.04.) nie brakowało wzruszeń w jednym z domów w Skrzyszowie. Trójka rodzeństwa, w wieku 7, 9 i 11 lat, po raz pierwszy zobaczyła swój nowy pokój po remoncie:

To dla nas wyjątkowy dzień – przyznała w rozmowie z Moniką Sokołowską, mama Joanna:

Remont pokoju trwał dwa tygodnie – mówi Monika Sobik ze Stowarzyszenia Piękne Anioły:

Pokój dla Pauliny, Justyny i Kuby remontowali osadzeni z Zakładu Karnego w Jastrzębiu-Szerokiej. To dla nich forma resocjalizacji – potwierdza Krzysztof Karwowski, kierownik działu penitencjarnego:

Stowarzyszenie Piękne Anioły ma w planach już kolejne remonty. Nowe pokoje dla dzieci mają powstać na terenie gminy Gorzyce, w Jastrzębiu, niewykluczone że także w Rybniku.

Tak było…

Tak jest teraz!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 maja 2021