Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Już jest! Zobaczcie najnowszy teledysk „Gwiazda Nadziei”

Facebook Twitter

"Gwiazda Nadziei" - tak brzmi tytuł najnowszej pastorałki autorstwa Elżbiety i Andrzeja Biskupów, muzyków z Raciborza, która zyskała nowe życie dzięki projektowi "My Som Stond – Kolędy Górnego Śląska". Premiera odbyła się dziś (6.12.) w Mikołajki, dokładnie o południe. Zobaczcie teledysk!

Gwiazda Nadziei

„Gwiazda Nadziei” to utwór, który z pewnością przyciągnie uwagę wielu słuchaczy. Nowe brzmienie, a także profesjonalnie przygotowany teledysk, to elementy, które sprawiają, że ta pastorałka zyskuje nowe życie. Zdjęcia do teledysku „Gwiazda Nadziei” kręcone były na terenie Raciborza. Twórcy zadbali o to, aby w ich pracy znalazły się elementy takie jak relacje i nostalgia, które są nieodzownym elementem Świąt Bożego Narodzenia.

Zobaczcie teledysk „Gwiazda Nadziei”

Projekt „My Som Stond – Kolędy Górnego Śląska”

To inicjatywa, która daje nowe brzmienie tradycyjnym utworom, szczególnie tym, które są dobrze znane uczestnikom koncertów organizowanych w raciborskich kościołach każdego 6 stycznia. W tym roku, do grona twórców dołączyły nowe osoby, co przyczyniło się do jeszcze większego wzbogacenia projektu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024