Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kabaret Moralnego Niepokoju z nowym programem

Facebook Twitter

Salwy śmiechu gwarantowane! Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury już w sobotę (25.04.) o 18.00.

Specyficzny urok członków kabaretu, nietuzinkowe dialogi oraz wrodzona umiejętność do rozbawiania sprawią, że występ Kabaretu Moralnego Niepokoju w Wodzisławskim Centrum Kultury na długo zapadnie w pamięć publiczności.

Kabaret Moralnego Niepokoju istnieje od 1993 roku. Obecnie można uznać go za jedną z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich grup kabaretowych. Główny człon kabaretu stanowi pięć osób: Robert Górski, Przemysław Borkowski, Mikołaj Cieślak, Rafał Zbieć oraz od 2012 roku Magdalena Stużyńska. W tym składzie zaprezentują się w najnowszym programie „Jerzyk dzisiaj nie pije”.

Spektakl ten jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity, takie jak: „Palenie” – obierająca nieoczekiwany obrót rozmowa dwóch właścicieli psów, „Odrabianie lekcji” – czyli coś, co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – poradnik jak się zachować, gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.

Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi. Warto zobaczyć najnowszy spektakl Kabaretu Moralnego Niepokoju z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz – zachęcają organizatorzy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 marca 2021