Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Karolina przeszła metamorfozę i zmieniła się nie do poznania [WIDEO] [materiał partnera]

Facebook Twitter

Metamorfozy 2020 za nami. To wydarzenie organizowane przez salon piękna Olimpia Day Spa z Rybnika wspólnie z partnerami. W tym roku zmianę przeszła Karolina. Finał i uroczysta gala finałowa odbyły się w salonie Mercedesa Inter-Car w Świerklanach.

Pomysłodawcą akcji oraz główną organizatorką Metamorfoz jest Monika Hajdziony, utytułowana kosmetyczka z Rybnika, prowadząca salon Olimpia Day Spa.

Radio 90: Moniko, 3. edycja Metamorfoz za nami.

Monika Hajdziony: Tak, sześć miesięcy intensywnej pracy zespołu Olimpia Day Spa oraz partnerów. Ta metamorfoza niosła za sobą zmianę zarówno wizerunku zewnętrznego, jak i wewnętrznego. To nas bardzo cieszy, że daliśmy także uczestniczce dużą energię, motywację do działania. Cieszy nas to, że ponad 6-miesięczna praca przyniosła oczekiwane rezultaty. Na początku jak zaczynaliśmy Metamorfozy, przeszliśmy szereg rozmów, konsultacji, poznaliśmy oczekiwania i marzenia naszej uczestniczki i chcieliśmy te marzenia spełnić, planowaliśmy, że 6 miesięcy to jest dobry czas, aby osiągnąć rezultaty, które pozwolą nam zadowolić naszą uczestniczkę. Te 6 miesięcy to przede wszystkim utrata wagi, redukcja centymetrów, bo to blisko 70 cm po obwodach. Redukcja pewnych mankamentów urody, nasza uczestniczka miała problemy z cerą, miała asymetrię ust, miała bardzo delikatną urodę, która prosiła się, aby ją w minimalistyczny sposób poprawić i dać jej taki komfort życia codziennego, że wychodzi z domu bez makijażu- temu był poświęcony makijaż permanentny i lekkie nawilżanie ust.

Zdecydowanie dobrze poprowadzony program pielęgnacyjny pozwolił osiągnąć znakomity rezultat, jeżeli chodzi o jakość skóry, o poprawę sylwetki, redukcję cellulitu w połączeniu z ćwiczeniami i odpowiednią dietą. To praca nie tylko specjalistów z Olimpia Day Spa, ale działania naszych partnerów: Studio Fitness Energia, Catering Dietetyczny 4Fit, także odpowiednio dobrana stylizacja zewnętrzna salonu mody Lazar sprawiło, że Karolina finalnie błyszczy.

Gala finałowa Metamorfozy z Olimpią Day Spa

Radio 90: Metamorfozy zmieniają ludzi na lepsze.

Monika Hajdziony: Jest to rzeczywiście bardzo dla nas miłe. My takie małe metamorfozy przeprowadzamy w Olimpia Day Spa każdego dnia. Do naszego gabinetu trafiają zarówno kobiety, jak i mężczyźni z pewnymi defektami urody, poszukują rozwiązań, które mają poprawić ich urodę, zminimalizować kompleksy, które idą za tymi defektami. Tak naprawdę cieszy nas to, że możemy każdego dnia dawać ludziom uśmiech i tworzyć właśnie takie małe metamorfozy.

Reporter Radia 90 Przemek Niedźwiecki na uroczystej gali finałowej spotkał Karolinę, główną bohaterkę Metamorfoz 2020.

Radio 90: Karolino, czy jesteś zadowolona z efektu finalnego po wzięciu udziału w Metamorfozach?

Karolina: Tak, jak najbardziej, efekt jest dla mnie powalający, jestem bardzo zadowolona z tego, jak dużo dało nam się osiągnąć.

Radio 90: Dużo wysiłku Cię to kosztowało?

Karolina: Nie ukrywam, że tak, czasowo i na początku fizycznie, na siłowni nie było łatwo. Teraz już jest na szczęście bardzo dobrze.

Radio 90: Co było najtrudniejsze?

Karolina: Myślę, że po trosze wszystko. Przestawienie się na zdrowsze jedzenie, przekonanie się, że zdrowo to nie znaczy niesmacznie; chodzenie na siłownie, wcześniej nie byłam zwolenniczką siłowni, teraz mi się to podoba i chcę tam chodzić. Nie wiedziałam, z czym się tak naprawdę mierzę, ale wyszło super i jestem bardzo zadowolona.

Radio 90: Co Tobie to dało?

Karolina: Inne podejście, otwarcie się na ludzi, pewność siebie, inne spojrzenie.

Radio 90: Czy będziesz kontynuowała zmiany, które zapoczątkowałaś?

Karolina: Zostanie ze mną siłownia, zabiegi kosmetyczne, zdrowsze jedzenie, wszytko w jakieś części będę kontynuowała nadal.

Radio 90: Wyglądasz oszałamiająco, dziękuję za rozmowę.

Karolina: Dziękuję bardzo.

Karolina, Metamorfozy z Olimpią Day Spa

Gala finałowa odbyła się w salonie Inter-Car Mercedes-Benz w Świerklanach. Kierownik działu sprzedaży samochodów Maciej Bartoszek  zapowiada, że jest to pierwszy udział Mercedesa w Metamorfozach i nie ostatni.

Radio 90: Linia samochodów Mercedesa i piękno to są wspólne tematy.

Maciej Bartoszek: To są tematy, które idealnie się łączą, mamy idealne samochody, które super wyglądają.

Radio 90: Co w Mercedesie w 2020 roku?

Maciej Bartoszek: W tym roku wiele premier. Na salonie możemy zobaczyć nowego GLB, to jest nasz nowy suw, który jest takim pośrednikiem pomiędzy GLA a GLC. Oprócz tego nowy GT 4 Door, ten samochód jest rok z nami, ale jest samochodem, który nadal budzi ogromne emocje. Do tego cały nowy wachlarz samochodów kompaktowych i czekamy na premierę nowego GLA- to jest taki nasz mały suw, który też za chwilę będzie już dostępny na salonach. Jeszcze GLE w wersji coupé. To są samochody przewidziane na ten rok.

Radio 90: Mercedes od lat kojarzy się z klasą.

Maciej Bartoszek: No tak, nie można odmówić, że jest to marka bardzo prestiżowa. Samochody są świetnie wykonane, są trakcyjne i bardzo bezpieczne. Zapraszam do salonu Inter Car Mercedes-Benz w Świerklanach, świadczymy obsługę sprzedażową i po sprzedażową na najwyższym poziomie. Nasze produkty są dostępne praktycznie od ręki. Dostępnych na już mamy około 400 aut, a oprócz tego każdy klient może sobie indywidualnie skorzystać z konfiguratora i zamówić wymarzone auto.

Kierownik działu sprzedaży samochodów Maciej Bartoszek. Inter-Car Mercedes-Benz w Świerklanach.

Metamorfozy 2020

Organizator:

Olimpia Day Spa

Partnerzy:

Mercedes-Benz Inter Car

Kempny Design Studio Fryzur

4 Fit Catering Dietetyczny

Studio Energia

Lazar

Doktor Marchewka

DJ Saser

Robievent

Mohito Świat Alkoholi

Szymon Babiarz

Zobacz nasz film!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj