Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kierowca bez prawa jazdy, auto bez OC i przeglądu. Policjanci z Żor zatrzymali 49-latka

Facebook Twitter

Policjanci z Żor przecierali zapewne oczy ze zdumienia, kiedy w komputerze zobaczyli, iż kierowca zatrzymanego auta siedem lat wcześniej stracił prawo jazdy, a ostatni przegląd auto przeszło blisko dekadę temu...

Niebezpiecznie na drogach

Policjanci z Żor zatrzymali dziś kierowcę, który za kółkiem ostatni raz powinien był usiąść … 7 lat temu

Brak uprawnień nie był dla niego przeszkodą. Policjanci z żorskiej drogówki zatrzymali do kontroli 49-latka, który prowadził swój samochód bez prawa jazdy, bez aktualnego przeglądu i opłat. Dokument za jazdę pod wpływem alkoholu stracił kilka lat wcześniej. W ręce mundurowych wpadł dziś (03.08.) w południe na ulicy Rybnickiej. Uwagę funkcjonariuszy zwrócił uszkodzony przedni zderzak volkswagena golfa, z którego wystawały ostre elementy.

Podczas kontroli wyszło na jaw, że auto nie jest dopuszczone do ruchu. Dowód rejestracyjny volkswagena już 6 lat wcześniej stracił swoją ważność, a kierujący obowiązkowego ubezpieczenia OC. Ostatni przegląd samochód przeszedł 9 lat temu. Po sprawdzeniu kierującego, okazało się, że i 49-latek nie powinien nim kierować, bo 7 lat wcześniej stracił prawo jazdy, za kierowanie pojazdem po alkoholu. Teraz będzie musiał tłumaczyć się przed sądem.

Czytaj także: 

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023