Knurów: Zatankował ale nie zapłacił. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości nieuczciwego kierowcy
Kradzież miała miejsce 9 sierpnia br. w Knurowie a chodzi o paliwo za 536 złotych. Sprawca, po zatankowaniu, oddalił się, nie uiszczając zapłaty.

Szacowany czas czytania: 00:41
Niestety, nie zdołano ustalić tożsamości mężczyzny, który przyjechał na stację chryslerem na niemieckich numerach rejestracyjnych, stąd decyzja o publikacji zarejestrowanego wizerunku oraz apel do osób, które rozpoznają sprawcę lub podejrzewają, kim on jest. Każda informacja zostanie dokładnie sprawdzona.

Osoby posiadające informacje na temat mężczyzny, którego wizerunek publikujemy, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Knurowie, tel. 47 85 90 500 lub prowadzącym sprawę starszym sierżantem Jackiem Machnikiem, tel. 47 85 90 540, jacek.machnik@gliwice.ka.policja.gov.pl
Informacje można też przekazywać anonimowo, w dowolnej formie, na przykład za pośrednictwem skrzynki „Powiadom nas”.
Czytaj także: