Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Kobieta z ikrą. To konferencja, w czasie której kobiety ładują akumulatory

Facebook Twitter

Konferencja "Kobita z ikrą" to okazja do spotkań, wysłuchania prelekcji, nawiązania kontaktów. To spotkanie kobiet i dla kobiet.

Kobieta z Ikrą
Gościem specjalnym poprzedniej edycji konferencji była Dorota Warakomska

„Kobieta. Marka Osobista”, czyli 5. edycja konferencji Kobieta z Ikrą już w piątek (6.10.) w Rybniku. Tym razem mieszkanki regionu, które chcą spędzić czas w gronie innych inspirujących kobiet spotykają się w Domu Kultury w Chwałowicach.

Magdalena Moczała: Na naszą konferencję „Kobieta z ikrą” – a to piąta edycja – zapraszamy wszystkie kobiety, które po prostu chcą. Tu nie ma, że to ma być jakaś pani z biznesu czy pani dyrektor, wszystkie kobiety, które chcą. Bardzo zróżnicowane towarzystwo, zdecydowanie kobiece, ale bardzo energetyczne. Głównym tematem naszej konferencji w tym roku będzie marka osobista: Jak ją budować? Niekoniecznie na tym, co jest pokazywane na Instagramie, tylko na tym, co kobiety mają w głowie, w czym się specjalizują. Jedno będzie gotowała i może o tym opowiedzieć w taki sposób, że zainspiruje inne. Jedna może być lekarzem, a jeszcze inna może być np. specjalistą od szkoleń i takie osoby będą w tym roku jako prelegentki.

mówi rybniczanka: Magdalena Moczała, przedsiębiorczyni i pomysłodawczyni konferencji „Kobieta z Ikrą”. Na scenie – Katarzyna Bosacka:

Magdalena Moczała:  Szeroko znana jako prelegentka, ale też twórczyni programów: „Wiem, co jem, wiem co gotuję”. Będzie też nasza, rybnicka osobowość, ja twierdzę – pani profesor Jośko. Bardzo się cieszymy. Pani profesor była naszym gościem wcześniej, ale nie jako prelegentka. I tutaj mogę się nieskromnie pochwalić tym, że spełniam swoje marzenia, zapraszając takich ludzi z wielką wiedzą, też z wielkimi autorytetami. To są kobiety, które bardzo wiele w życiu innych kobiet też zmieniły. Pani profesor jest lekarzem i będzie mówiła o tym, jak stres działa na nasze życie i jak to można wyeliminować.

Ale prelegentek w chwałowickim domu kultury będzie więcej:

Magdalena Moczała: Będzie jeszcze Patrycja Brychcy, w Polsce znana jako Pati od hoteli. To marka osobista w tej branży bardzo mocno stojąca, że tak powiem, na dwóch nogach. Szalona energia. Ja mówię atomowa oraz będzie Sylwia Tesarczyk, która była wiceburmistrzynią w Kuźni Raciborskiej, teraz pracuje w naszym magistracie rybnickim. Mam nadzieję pokazać dwie bardzo różne osoby. Chcemy pokazać, jak w strukturze miejskiej czy samorządowej można budować markę osobistą też i szkoleniami, ale też wielkimi projektami, które pani Sylwia realizuje dla miast.

„Kobieta z Ikrą” rozpocznie się w piątek (6.10.) w samo południe. Dodajmy, że w czasie poprzednich edycji w Rybniku gościli: Jacek Santorski, Dorota Warakomska i Natalia de Barbaro.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj