Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Lata 20-te, lata 30-te – Koncert Muzyki Przedwojennej” już 1 kwietnia w Teatrze Ziemi Rybnickiej!

Facebook Twitter

Po 100 latach, znów mamy lata 20.! Wyjątkowy koncert szykuje się na 1 kwietnia w Teatrze Ziemi Rybnickiej. To będą najpiękniejsze piosenki polskiej muzyki przedwojennej.

Na scenie pojawią się soliści operowi, którym towarzyszyć będzie orkiestra składająca się z artystek młodego pokolenia, na co dzień występujące z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Maciej Gogołkiewicz: Czemu zabieramy państwa do tamtych lat? B0 XX-lecie międzywojenne to barwny, pasjonujący i pełen uśmiechu okres historii, to przede wszystkim niekończąca się lista szlagierów i przebojów, to filmy, piosenki i melodie do których z przyjemnością wracamy. Jeśli bliskie są państwu takie szlagiery jak ”Tango milonga”, ”Ta ostatnia niedziela”, ”Umówiłem się z nią na dziewiątą”, a do tego jesteście koneserami sztuki w najlepszym wydaniu, to nie może was zabraknąć podczas naszego koncertu

-zaprasza prowadzący koncert. Początek koncertu o godzinie 20.00.

Koncert Lata XX lata XXX. Poznań 05.12.2021. produkcja: Tomczyk.art

Podczas koncertu publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będzie jedyna taka na Świecie Orkiestra Księżniczek TOMCZYK ART składająca się z wybitnych artystek młodego pokolenia, występujących na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie wystąpią także wielokrotnie nagradzane gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu oraz laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych, filharmonicznych oraz operowych.

Tak dobrana, gwiazdorska obsada jest gwarancją sukcesu!

Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco! To połączenie klasycznej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to muzyczne widowisko! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny polski zespół wykonujący muzykę Króla Walca – Johanna Straussa tym razem zaprezentuje się Państwu w repertuarze muzyki przedwojennej. Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk, Maciej Gogołkiewicz.

Zabrzmią między innymi: „Miłość Ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Ada! To nie wypada!”, „Powróćmy jak za dawnych lat”, „Tango milonga”, „Ostatnia niedziela” i wiele, wiele innych niezapomnianych melodii. Nie zabraknie także popisowych tang oraz czardaszy w wykonaniu niezwykłych artystów Młodego Pokolenia. Usłyszą Państwo między innymi melodie z repertuaru Hanki Ordonówny, Eugeniusza Bodo, Toli Mankiewiczównej, Jana Kiepury i innych. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Artyści udowodnią tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic!

Mamy za sobą tysiące zagranych koncertów, a nasze niepowtarzalne wydarzenia obejrzały już setki tysięcy widzów. Tego nie można przegapić!

BILETY:
Kasa Teatru Ziemi Rybnickiej
Plac Teatralny im. Kazimierza Kutza 1
tel. 32 42 22 320

BILETY ONLINE:
www.tomczykart.pl
https://bkb.pl/65356-c5dc5

 

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024