Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Linkin Park Polska – Rybnik 2015. Ceny biletów, ciekawostki z konferencji

Facebook Twitter

Sprawdziły się nasze informacje. Radio90.pl już w poniedziałek (2.03.) podało, że tegoroczną koncertową gwiazdą w Rybniku będzie Linkin Park. Nasi słuchacze i internauci z niecierpliwością oczekiwali na oficjalne potwierdzenie tej informacji, pisząc na naszym fanpage, jak wspaniała to dla nich wiadomość.

Linkin Park zagra 25 sierpnia w Rybniku. Będzie to piąty duży koncert na rybnickim stadionie. Po Bryanie Adamsie, Guns N`Roses, Rodzie Stewardzie i Thirty Seconds to Mars, przyszedł czas na zespół z Kalifornii. Informację tę potwierdził podczas konferencji prasowej Janusz Stefański szef agencji Prestige MJM organizującej sierpniowy koncert:

Linkin Park zagrał w Polsce już trzykrotnie i za każdym razem przyciągał tysiące fanów. Rok temu we Wrocławiu koncert grupy oglądało 30 tysięcy osób. Pozycja wykonawcy w świecie muzycznym jest naprawdę wysoka – podkreśla Stefański:

To mistrzowie koncertów, to zawsze niezwykłe wydarzenia i z pewnością potwierdzi to każdy, kto kiedykolwiek był już na ich koncercie – dodaje Janusz Stefański:

Podczas rybnickiego koncertu zespół będzie promował najnowszy album „The Hunting Party”. Bilety od 193 do 699 złotych:

To będzie mocne zakończenie wakacji – mówi Prezydent Rybnika Piotr Kuczera:

Koncert Linkin Park 25 sierpnia o godzinie 21:00.

Linkin Park w Polsce – Rybnik 2015 – CZYTAJ WIĘCEJ O WYDARZENIU

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj