Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Marek Bąk, wójt gminy Jejkowice z ponad 95-procentowym poparciem

Facebook Twitter

Marek Bąk, wójt Jejkowic z rekordowym poparciem. Kratkę z napisem "tak" przy jego nazwisku zakreśliło ponad 95 procent wyborów w Jejkowicach. O swoim przepisie na sukces wójt gminy opowie we wtorek Arkadiuszowi Żabce w porannej rozmowie Radia 90.

Marek Bąk

95,02 % poparcia. Z takim wynikiem wybory kończy Marek Bąk wójt Jejkowic. Był jedynym kandydatem w gminie, ale wynik pokazuje że jest bez wątpienia lubianym wójtem. Praktycznie wszyscy którzy poszli głosować oddali na niego głos:

Marek Bąk: Bijemy rekordy znowu! 95,02 procenta poparcia to naprawdę jest dla mnie szok. Bardzo dziękuję moim wyborcom. Szczerze, nigdy nie mam problemu z tym co powiedzieć, ale dziś wzruszenie, emocje odbierają mi mowę. Naprawdę, wydaje mi się, że jest to niesamowite osiągnięcie, poprawić swój poprzedni wynik, który też był dobry, bo  osiągnąłem 94 procent poparcia, tutaj znowu o procent więcej. Bardzo dziękuje moim wyborcom, dziękuje za kredyt zaufania. Zrobię wszystko, żeby go nie zawieść.

Wójt Jejkowic Marek Bąk będzie jutro (09.04.) porannym gościem Radia 90. Początek rozmowy Arkadiusza Żabki po godzinie ósmej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024