Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Motorower wjechał na przejazd kolejowy, a rogatki jeszcze się podnosiły…

Facebook Twitter

Motorower wjechał na przejazd kolejowy w Wodzisławiu, chociaż rogatki, dopiero zaczęły się podnosić. Kierująca pojazdem dostała mandat, jej pasażer trafił do aresztu.

Motorower wjechał na przejazd kolejowy
fot.pixabay.com

Motorower wjechał na przejazd kolejowy, gdy rogatki dopiero zaczęły się podnosić. Kierującą jednośladem kobietę zatrzymali policjanci w Wodzisławiu. Okazało się, że to był dopiero początek interwencji.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek (03.10) po 18 na ulicy Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim. Mundurowi zareagowali gdy zobaczyli jednoślad wjeżdżający na przejazd w momencie gdy rogatki zaczęły się podnosić i wciąż świeciło się czerwona światło. Okazało się, że pasażerem motoroweru jest mężczyzna poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Miał zasądzoną karę więzienia. Dodatkowo 28-latek był pijany, miał w organizmie prawie pół promila alkoholu.

Policjanci ukarali kierującą motorowerem 30-latkę mandatem w wysokości 2000 złotych ale to nie koniec kar. Kolejny mandat, 500 złotych otrzymała za przewożenie pasażera, będącego po użyciu alkoholu. Mężczyzna został natomiast zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe półtora miesiąca.

Czytaj także: 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 marca 2024