Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Policjanci z Wodzisławia: Pijany kierowca schował samochód…pod kocem

Facebook Twitter

Teraz kolejny dowód na to, że policyjna akcja "Nie reagujesz - akceptujesz" ma sens i działa na wyobraźnię mieszkańców regionu. Będzie o wodzisławianach, którzy zatrzymali pijanego kierowcę pod sklepem przy Chrobrego.

Policjanci z Wodzisławia, nietrzeźwi kierujący

Policjanci z Wodzisławia

Mężczyzna przyjechał autem, inni klienci od niego silną woń alkoholu, dlatego chcieli uniemożliwić mu dalszą jazdę. Najpierw go zatrzymali, zawiadomili już policję, ale pijany kierowca jednak im się wymknął i spod sklepu odjechał swoim suzuki.

Policjanci szybko ustalili miejsce zamieszkania właściciela tego samochodu i tam go zastali, stojącego przy aucie 41-latka. Jego kreatywność zaskoczyła mundurowych. Mężczyzna ukrył bowiem suzuki…pod kocem. Przyznał, że był przed chwilą w sklepie po słodycze. Stan trzeźwości 41-latka nie pozostawiał wątpliwości, badanie alkomatem wykazało, że miał w swoim organizmie prawie 3 promile. Dodatkowo okazało się, że ma on dwa aktywne sądowe zakazy prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany, za swoje postępowanie odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 lutego 2024