Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Muzyka dla smyka. Nowe zajęcia w Wodzisławskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Muzyka dla smyka to zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 2-4 lat. Są doskonałym pomysłem na rozpoczęcie muzycznej przygody malucha. Na zajęciach dzieci poznają świat muzyki poprzez śpiew, taniec przy muzyce, grę na instrumentach, a przy tym świetnie się bawiąc.

fot. pixabay.com

Zapisy odbędą się 29 września, w środę, o godz. 9.00 w sali kameralnej nr 7 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Zajęcia podzielone zostaną na dwie grupy. Grupa I na godz. 9.00 dedykowana będzie dla dzieci 2-3 letnich, a grupa II na godz. 9.45 dla dzieci w wieku 3-4 lat. Czas trwania zajęć to 30 minut. Instruktorem prowadzącym jest Karolina Filec-Hanik.

Karolina Filec-Hanik

Ukończyła Uniwersytet Śląski w Katowicach na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Jest wokalistką, pianistką a przędze wszystkim z zamiłowania nauczycielem muzyki małych i dużych.

Karolina Filec-Hanik: Już jako dziewczynka bawiłam się w nauczycielkę, nie wiedząc jeszcze wtedy tak naprawdę kim zostanę. Dziś wiem, że muzyka i praca z najmłodszymi i młodzieżą to właśnie to, czego chcę. Uwielbiam pracę z dziećmi, dzielenie się z nimi swoją wiedzą i umiejętnościami, przede wszystkim w radosnej atmosferze wprowadzać je w świat muzyki poprzez śpiew, rytmiczanki, taniec, grę na instrumentach, pobudzając ich muzykalność, kreatywność, percepcję i wyobraźnię. Muzyka to magia. Tę właśnie magię staram się tworzyć na moich zajęciach i odczuwać wspólnie z wychowankami.

mat. prasowe

Więcej informacji na temat zajęć TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj