Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nastolatek ugodził matkę nożem. Ranna kobieta śmigłowcem LPR trafiła do szpitala

Facebook Twitter

16-latek ugodził matkę nożem. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (30.01.) przed 18.00 w jednym z mieszkań przy ulicy Kruczej w Pawłowicach.

próba uprowadzenia

Ranna, 38-letnia kobieta śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego została przetransportowana do szpitala. Mówi pełniący obowiązki oficera prasowego w komendzie policji w Pszczynie, młodszy aspirant Wojciech Janosz.

Wojciech janosz: Najprawdopodobniej doszło do jakiejś sprzeczki matki z synem na tle korzystania z urządzeń typu komputer. Młody chłopak lat 16 przy użyciu noża kuchennego dokonał uszkodzenia ciała, ugodził matkę dwa razy w plecy. W chwili zdarzenia była obecna młodsza córka tej pani. Widząc to wszystko, pobiegła do sąsiadów, w sąsiedztwie również mieszkała również rodzina, kuzyn tej dziewczyny. Ten chłopak zadzwonił na numer alarmowy 112. Matka została przetransportowana helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Katowic Ochojca do szpitala. Była w stanie stabilnym, nic nie zagrażało zdrowiu i życiu kobiety.

Ze względu na zły stan psychiczny 16-latek trafił do szpitala, gdzie jest pod obserwacją lekarzy. Pilnują go tam także policjanci. Ze względu na wiek napastnika, sprawą zajmie się sądu rodzinny w Jastrzębiu-Zdroju, który zadecyduje o jego dalszym losie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 29 maja 2024