Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w naszym województwie

Facebook Twitter

Znamy najnowsze dane dotyczące koronawirusa. W naszym województwie zmarła kolejna osoba. To 83-letnia mieszkanka Zabrza, która leczona była w szpitalu zakaźnym w Tychach. Miała choroby współistniejące.

Fot. pixabay.com

Do szpitala trafiła 25 marca w ciężkim stanie, po kontakcie z osobą zakażoną ze swojego najbliższego otoczenia. U kolejnych ośmiu osób z terenu województwa stwierdzono zakażenie kornawirusem. Trzy dotyczą mieszkańców Bytomia, po jednym przypadku zanotowano u mieszkanek powiatów tarnogórskiego i będzińskiego oraz Rudy Śląskiej i Katowic.

43 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z województwa dolnośląskiego, 8 osób z województwa śląskiego, 6 osób z województwa lubelskiego, 5 osób z województwa małopolskiego, 4 osób z województwa podlaskiego, 3 osób z województwa lubuskiego, 3 osób z województwa świętokrzyskiego, 3 osób z województwa wielkopolskiego oraz po 1 osobie z województwa warmińsko-mazurskiego i pomorskiego. Zmarły cztery osoby: 71-letni mężczyzna ze szpitala w Poznaniu, 83-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna ze szpitala w Łańcucie. Wszyscy pacjenci mieli współistniejące choroby.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024